Grafik 

Kogo szukamy?

Szukamy osoby kreatywnej, umiejącej myśleć nieszablonowo. Posiadającej zmysł marketingowca i potrafiącej wejść w umysł klienta 🙂

Praca pod presją czasu jest u nas standardem – ale za to będziesz mieć realny wpływ na to jak wyglądają produkty Zielonego Detoxu! Będziesz mieć możliwość bycia częścią czegoś wielkiego! 

Jeżeli chcesz pracować na stanowisku Grafika 2D w Zielonym Detoxie musisz być obeznany z kompleksowym przygotowywaniem plików do druku, pracą na warstwach z wykorzystaniem tłoczeń, metalizy czy gradientów. 

Fajnie jak będziesz znać techniczne możliwości wykorzystania różnych technologii poligraficznych zarówno przy tworzeniu etykiet jak i katalogów reklamowych. 

Dodatkowo będziesz odpowiedzialny za przygotowywanie grafik na nasze Social Media…

Banery! Slidery! Newslettery! Katalogi! Packshooty… i inne wynalazki jakie są niezbędne w dynamicznie rozwijającej się firmie działającej w szeroko pojętym e-commerce!

 

Dodatkowo… 

Do obowiązków takiej osoby będzie należało:

 • Projektowanie etykiet zarówno od poziomu “0” jak i ulepszanie tych, które już są.
 • Kompleksowe przygotowanie plików do druku
 • Przygotowywanie grafik na różne kanały Social Media oraz grafik sprzedażowych na różne kanały naszej online’owej sprzedaży

Oczekujemy, że będziesz znać:

 • Adobe Illustrator

Benefity:

 • Pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie
 • Pracę zdalną
 • 50% rabatu na wszystkie nasze produkty
 • Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy
 • Możliwość poznania nowoczesnych narzędzi pracy wspierających e-commerce
 • Umowę o pracę po okresie próbnym
 • U nas nie ma dress-code – w Zielonym Detoxie możesz chodzić w dresach 🙂

Jak zdobyć tą pracę?

Bezpłatne zadanie rekrutacyjne, które może zostać wykorzystane w firmie wyślij proszę na adres: edyta.muszynska@zielonydetox.pl:

pud_olejek_pomaranczowy_11_20_zewPobierz

 1. Pobierz powyższy plik w pdf
 2. W pliku znajdziesz wykrojnik kartonika do olejków eterycznych
 3. Skopiuj wzór i przedstaw swoją propozycję na ulepszenie tego kartonika (dodaj warstwę z wytłoczeniem lub metalizowaniem/lakierem) – pokaż że umiesz pracować na warstwach. Kiedy plik będzie już gotowy zapisz go odpowiednio do druku w pdf.
 4. Prześlij gotowy pdf do nas oraz plik z illustratora lub zrzuty ekranu (jeśli to inny program graficzny) prezentujące jak wygląda projekt “od środka”

Prześlij nam rozwiązanie zadania rekrutacyjnego, portfolio oraz cv na: edyta.muszynska@zielonydetox.pl

Czas wykonania zadania rekrutacyjnego: 10.08

Pamiętaj o umieszczeniu klauzuli informacyjnej:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych będzie Zielony Detox z siedzibą w Warszawie. przy ul. Kazury 26/42, 02-795 Warszawa. Twoje dane osobowe oraz ewentualne przekazane nam przez Ciebie dane dodatkowe, będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji procesu rekrutacyjnego. Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest pod adresem: https://zielonydetox.pl/polityka-prywatnosci/