Cześć!

Mam na imię Joanna,
a przyjaciele nazywają mnie Joanną z Zielonego Detoxu.

Mam dla Ciebie książkę abyś mogła pomóc sobie i Swoim najbliższym. 

Detox – Sposób na zdrowie

Książka to podsumowanie całej mojej wiedzy z zakresu oczyszczania organizmu. Coś, co kiedyś sprzedawałam za setki złotych w formie kursów, e-booków – teraz jest w jednym miejscu. To coś dla osób, które kochają analogowe formy. A te są nieraz nawet lepsze, bo nie zginą, jeśli wyłączą prąd czy Internet.

Czasem trzeba pokazać jak pasożyty faktycznie wyglądają

W dodatku nasza książka jest z ilustracjami, których nie publikowałam nigdzie indziej (bo zaraz były pretensje “Nie przy jedzeniu” lub “Ale jesteście obrzydliwi”). Nie wszystko niestety jest piękne i cukierkowe. Czasem trzeba pokazać jak pasożyty faktycznie wyglądają. Tu zaspokoisz swoją ciekawość.

Kompendium wiedzy

Myślę, że ta książka uporządkuje Twoją wiedzę na temat detoxów i będzie łatwo po nią sięgać, gdy tylko będziesz miała na to ochotę. I nie będziesz musiała pamiętać żadnych haseł czy linków. 🙂 Poza tym mówię tam kawę na ławę, czyli tak, jak lubisz.

Detox – Sposób na zdrowie

Napisałam książkę abyś mogła pomóc sobie i Swoim najbliższym.

Chcesz jako pierwsza dowiedzieć się jak będzie dostępny? Napiszę Ci maila jak tylko dostaniemy ten produkt, upewnij się, że podajesz maila z którego korzystasz bo dostawa będzie nieduża.

No fields found, please go to settings & save/reset fields