Bacopa Monnieri – na skołatane nerwy!

Bacopa Monnieri na Twoje skołatane nerwy !

Żyjemy w czasach, gdzie stres towarzyszy nam stale. Życie w ciągłym biegu wcale tego nie ułatwia, a wręcz przeciwnie, dokłada nam każdego dnia element po elemencie, by stworzyć całość układanki nazywanej STRESEM.

 

Wiesz o czym mowa? Znasz to z autopsji? Zastanawiasz się, jak sobie pomóc?

I w tej materii ukłon w naszą stronę robi natura w postaci Bacopa Monnieri.

Czym zatem jest Bacopa Monnieri i co sprawia, że ma tak zbawienny wpływ na nasz organizm.

Bacopa Monnieri inaczej zwana Brahmi. Zaliczana jest do najważniejszych roślin Ajurvedy (czyli najstarszego liczącego ponad 5000 tysięcy lat systemu medycznego i filozoficznego powstałego w starożytnych Indiach. Do dziś jego zasady nie tracą na aktualności). I to jest dla nas punkt wyjścia, bo jeżeli coś działało tysiące lat temu, to dlaczego nie zacząć stosować to dziś?

Bacopa monnieri nazywana również „eliksirem życia”, wiesz dlaczego?

·  Bo bardzo korzystnie wpływa na poprawę samopoczucia, łagodzi stres poprzez obniżenie poziomu kortyzolu, działa uspokajająco w stanach napięcia i niepokoju,

·  posiada dodatkowo działanie antyoksydacyjne, czyli chroni komórki przed uszkodzeniem,

·  ponadto działa przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo,

·  przyczynia się do polepszenia procesów zapamiętywania,

·  posiada właściwości rozpuszczające skrzepy,

·  chroni wątrobę (poprawia wyniki)

·  oraz doskonale poprawia kondycję skóry i włosów.

Ten „eliksir życia” działa absolutnie synergicznie i na wielu płaszczyznach. Jeżeli borykasz się z wieloma problemami zdrowotnymi i widzisz, że potrzebujesz pomocy, chociaż w jednej materii wymienionej wyżej, to Bacopa Monnieri jest właśnie dla Ciebie.

Dlaczego zielonodetoxowy Bacopa Monnieri jest najlepszy? Bo poza tym, że zawiera oczywiście ekstrakt z ziela bakopy drobnolistej czyli Brahmi (w tym bakozydy), to jest wzbogacony o inulinę i ekstrat z owoców pieprzu czarnego w tym piperyna.

Niezwykłe właściwości Brahmi już znacie, co zatem wnosi reszta składników?

·  Inulina – to naturalny prebiotyk – powoduje wzrost prawidłowej mikroflory jelit, poprawiając tym samym odporność organizmu. Wspomaga pracę układu pokarmowego. Obniża poziom cholesterolu i trójglicerydów we krwi. Wpływa na lepsze przyswajanie witamin i minerałów.

·  Ekstra z owoców pieprzu czarnego – jest naturalnym źródłem piperyny, stymuluje układ trawienny, jest bardzo dobrym antyoksydantem, wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne, antybakteryjne i oczyszczające.

Podsumowując Bacopa Monnieri, to produkt najwyższej jakości! Właściwości jego składników tworzą absolutne kombo mocy jaką dała nam natura.

Jedynym zaleceniem, o którym należy pamiętać przy stosowaniu Bacopa Monnieri, to nie zażywanie jej na pusty żołądek, ponieważ zawarte w niej saponiny steroidowe mogą podrażniać układ pokarmowy. Zatem korzystajmy z tego dobrodziejstwa jaki dała nam natura w sposób prawidłowy, a będziemy mogli cieszyć się zdrowiem przez długie lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chcesz jako pierwsza dowiedzieć się jak będzie dostępny? Napiszę Ci maila jak tylko dostaniemy ten produkt, upewnij się, że podajesz maila z którego korzystasz bo dostawa będzie nieduża.

No fields found, please go to settings & save/reset fields