Lekcja zielarstwa z Zielonym Detoxem – Liść Damiana

Liść Damiana

Dziś dowiedz się więcej o liściu damiana

Liść Damiana – Turnera diffusa Willdenow, czyli turnera rozpierzchła, damiana pochodzi z Ameryki Południowej oraz Środkowej. To krzew o żółtych pięknych kwiatach, ale surowcem zielarskim są liście. ?

?Jakie mają właściwości? Różnorodne. Bo tak to cudownie z ziołami jest, że są bardzo hojne, jeśli chodzi o poprawę zdrowia. Ciężko je zaszufladkować. 🙂 Zawiera bowiem przebogate olejki eteryczne.

Liść damiana działa:
– pobudzająco,
– moczopędnie,
– przeciwzapalnie,
– przeciwdepresyjnie,
– przeciwstresowo,
– zwiększa wydolność fizyczną i psychiczną,
– przyspiesza przemianę materii.

Ale komu pomoże tak szczególnie? Myślę, że osobom z częstymi infekcjami układu moczowego i z problemami z prostatą. Ale też przemęczonym, sportowcom oraz osobom chcącym zwiększyć swoją koncentrację i zdolność do uczenia się. Docenią ją więc uczniowie i studenci, a także pracownicy umysłowi. Ale też i fizyczni. Wychodzi na to, że wszyscy będą zadowoleni. 😛

W wielu źródłach można znaleźć, że to dobry afrodyzjak?‍❤️‍?, ale ja bym absolutnie nie patrzyła na niego wyłącznie pod tym kątem.

Liść Damiana znajdziesz w naszej ziołowej mieszance o nazwie Płodność.
https://zielonydetox.pl/product/plodnosc/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chcesz jako pierwsza dowiedzieć się jak będzie dostępny? Napiszę Ci maila jak tylko dostaniemy ten produkt, upewnij się, że podajesz maila z którego korzystasz bo dostawa będzie nieduża.

No fields found, please go to settings & save/reset fields